داستان مشترک ما و شما

سعید آقای ما را که می‌شناسید؟ مدت زمان زیادی نیست که سعید آقا از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و به ‌دنبال کار می‌گرده. البته تو این مدت در یکی دو شرکت استارت‌آپی یه کارایی کرده و به شدت علاقه‌منده تا استارت‌آپ خودشو داشته باشه.

اما برای کارآفرین شدن اون هم از نوع استارت‌آپی موفقش، هم باید یه ایده تاثیر گذار داشت، هم منابع کافی و از همه مهم‌تر اجرای درست. این دقیقا همون چالشی هست که خیلی از سعیدآقاها برای شروع کردن یک کسب‌وکار جدید باهاش مواجه هستند و گاها هزینه زیادی بابت اون پرداخت می‌کنن.

اما با داشتن یک تیم خوب و باتجربه، می‌تونیم بر خیلی از چالش‌های پیش‌رومون را تو این سه حوزه غلبه کنیم. این تیم خوب می‌تونه تعدادی از دوستامون باشه یا حتی افراد خانوادمون یا حتی یه گروهی از آدم‌های متخصص با منابع کافی که قبلا خیلی از این راه‌ها رو رفتن و اسم خودشون را هم گذاشتن تیم، آره، استودیو استارت‌آپ تیم.

ما با شما در یک تیم هستیم تا رویاهای مشترکمون را تبدیل به شرکت‌‌های بزرگ کنیم. ما در استودیو استارت‌آپ تیم، تمامی تجربمون در حوزه استارت‌آپی را تبدیل به فرمول موفقیتی کردیم که به کمک اون می‌تونیم درصد موفقیت استارت‌آپ‌هایی که به کمک هم می‌سازیم را افزایش بدیم. اینجا هم یه فضای کاری دوست‌داشتنی داریم، هم منابع کافی برای ساختن چند استارت‌آپ بترکون و هم تیمی از بچه‌های متخصص و موفق که هر کدومشون داستانی از شکست‌ها و موفقیت‌ها را همراه دارن.